چشم انداز
بارگذاری...
بازار یابی

نکات بازاریابی، روندها و
استراتژی های موفقیت

Icon
Blog

در این وبلاگ اطلاعات و راهنمایی های ارزشمندی در مورد تمام جنبه های بازاریابی در اختیار خوانندگان قرار می دهد. از رسانه های اجتماعی گرفته تا تجزیه و تحلیل سئو، برندسازی تا تولید سرنخ، تیم بازاریاب باتجربه ما تخصص و دانش صنعت خود را به اشتراک می گذارند تا به شما کمک کنند از منحنی جلوتر بمانید. مقالات ما به گونه ای طراحی شده اند که در دسترس و قابل اجرا باشند و نکات و استراتژی هایی را ارائه دهند.

از سوی دیگر، ما با خشم عادلانه و نفرت مردانی را محکوم می‌کنیم که از جذابیت‌های لذت لحظه‌ای چنان فریفته و افسرده شده‌اند، آن‌چنان از هوس کور شده‌اند که نمی‌توانند درد و رنجی را که در پیش است، پیش‌بینی کنند. و نکوهش مساوی از آن کسانی است که با ضعف اراده در انجام وظایف خود کوتاهی می کنند، که مانند گفتن از طریق کوتاهی از زحمت و درد است. این موارد کاملاً ساده هستند و به راحتی قابل تشخیص هستند. در یک ساعت آزاد، زمانی که قدرت انتخاب ما مهار نشده است و زمانی که هیچ چیز مانع از توانایی ما در انجام کاری که بیشتر دوست داریم نمی شود، باید از هر لذتی استقبال کرد و از هر دردی اجتناب کرد. اما در شرایط خاص و به دلیل ادعای تکلیف یا تعهدات تجارتی، غالباً باید از لذت رد شود و آزارها پذیرفت. بنابراین، انسان عاقل همیشه در این مسائل به این اصل انتخاب پایبند است: او لذت ها را رد می کند تا لذت های بزرگتر دیگر را تأمین کند، یا در غیر این صورت دردها را تحمل می کند تا از دردهای بدتر جلوگیری کند.

وقتی هیچ چیز مانع از توانایی ما در انجام کاری که بیشتر دوست داریم نمی شود، باید از هر لذتی استقبال کرد و از هر دردی اجتناب کرد. اما در شرایط خاص و به دلیل ادعای تکلیف یا تعهدات تجارتی، غالباً باید از لذت رد شود و آزارها پذیرفت. بنابراین، انسان عاقل همیشه در این مسائل به این اصل انتخاب پایبند است: او لذت ها را رد می کند تا لذت های بزرگتر دیگر را تأمین کند، یا در غیر این صورت دردها را تحمل می کند تا از دردهای بدتر جلوگیری کند. در vero eos و accusamus و iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores.

Thumb
Thumb
Thumb

قدرتمندان دیجیتال مارکتینگ با عصر جدید

ما با خشم عادلانه و بیزاری از مردانی که توسط جذابیت های لذت لحظه ای چنان فریب خورده و افسرده شده اند و از هوس کور شده اند، بیزاریم که نمی توانند درد و رنجی را که در راه است پیش بینی کنند. و نکوهش مساوی از آن کسانی است که با ضعف اراده در انجام وظایف خود کوتاهی می کنند، که مانند گفتن از طریق کوتاهی از زحمت و درد است. این موارد کاملاً ساده هستند و به راحتی قابل تشخیص هستند. در یک ساعت آزاد، زمانی که قدرت انتخاب ما مهار نشده است و زمانی که هیچ چیز مانع از توانایی ما در انجام کاری که بیشتر دوست داریم نمی شود، باید از هر لذتی استقبال کرد و از هر دردی اجتناب کرد. اما در شرایط خاص.

“ But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing non off pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, who expound the actual teachings of the great explorer”لورن مولاری

خشم و بیزاری عادلانه از مردانی که چنان فریفته و افسرده شده اند و به واسطه جذابیت های لذت لحظه، آنچنان نابینا شده اند، که نمی توانند دردها و مشکلاتی را که در راه است پیش بینی کنند و سرزنش مساوی متعلق به کسانی است که در انجام وظایف خود کوتاهی می کنند. ضعف اراده که همان گفتن از طریق کوچک شدن از زحمت و درد است. این موارد کاملاً ساده هستند و به راحتی قابل تشخیص هستند.

این را به اشتراک بگذارید
Author

آنتونی کوبر

سلام، نام من آنتونی کوبر است. من بازاریاب دیجیتال هستم و
متخصص سئو من عاشق سفر و نوشتن وبلاگ هستم.

پاسخ دهید