چشم انداز

خرید کنید

جزئیات محصول

Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb

تی شرت مردانه فوق العاده

$20.00

تی شرت ما دارای طراحی کلاسیک با یقه خدمه و آستین کوتاه است که آن را به یک پارچه همه کاره تبدیل می کند که می توان آن را بالا یا پایین پوشاند. تناسب آرام برای همه تیپ‌های بدنی مناسب است، فضای کافی برای حرکت فراهم می‌کند و ظاهری جذاب را تضمین می‌کند.

تی شرت مردانه ما که در طیف رنگی موجود است، بهترین انتخاب برای هر موقعیتی است. آن را با شلوار جین و کفش‌های ورزشی بپوشید تا ظاهری غیررسمی داشته باشید یا برای یک مراسم رسمی‌تر آن را با شلوار و کتانی بپوشید. مهم نیست که چگونه آن را سبک کنید، مطمئناً بهترین ظاهر و احساس خود را خواهید داشت. پس چرا صبر کنیم؟ همین امروز تی شرت مردانه ما را به کمد لباس خود اضافه کنید و ترکیب نهایی راحتی و سبک را تجربه کنید.

  • SKU:0215552
  • دسته بندی ها:گرافیک
  • برچسب ها:طراحی، برند، پوشاک
متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب برای صفحه و ارائه شکل ظاهری و کلی طرح سفارشی شده استفاده می شود، تا از نظر گرافیکی نشانگر نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. طراحان معمولی برای صفحه آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفاً به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه‌بندی پس از آن که در آن متن قرار می‌گیرد چگونه به نظر می‌رسد و چگونه می‌توان آن را دسته‌بندی کرد. گرفته شده است. از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن مخالف و وظیفه
رنگ آبی، خاکستری، سبز، قرمز، زرد
اندازه بزرگ، متوسط، کوچک

  • Avatar

    ژون آبونی

    12 آگوست 2023
    من اخیراً تی شرت های آرینو را خریدم و کاملاً تحت تأثیر قرار گرفتم. کیفیت صدا استثنایی است، اتصال بی سیم یکپارچه است و فناوری حذف نویز یک ویژگی برجسته است. آنها کمی گران هستند، اما ارزش سرمایه گذاری را دارند. به شدت توصیه می شود.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *

امتیاز شما *